Школски хор
Драмска
Историјска
Географска
Еколошка


Саобраћајна
Информатичка
Спортске
Прва помоћ
Ликовна

Задужења

Име и презиме наставника Назив секције, организације, додатне или допунске наставе Број часова Прва смјена Друга смјена
дан час дан час
Мандић Валентина Разредна настава 2 понедјељак четвртак пети час понедјељак четвртак претчас
Ракић Валентина Разредна настава 2 понедјељак уторак пети час понедјељак уторак претчас
Тадић Милијана Разредна настава 2 понедјељак уторак пети час понедјељак уторак претчас
Милетић Мирко Разредна настава 2 понедјељак уторак пети час понедјељак уторак претчас
Гуњић Драгана Разредна настава 2 уторак четвртак пети час уторак четвртак претчас
Бајић Зорица  Разредна настава 2 уторак петак пети час уторак петак претчас
Стојановић Драгица Разредна настава 2 понедјељак уторак пети час понедјељак уторак претчас
Богић Ранка  Разредна настава 2 понедјељак уторак пети час понедјељак уторак претчас
Малетић Мирјана Разредна настава 2 уторак сриједа пети час уторак сриједа претчас
Каурин Марија Разредна настава 2 уторак четвртак пети час уторак четвртак претчас
Костадиновић Жељана Разредна настава 1 уторак пети час уторак претчас
Костадиновић Жељана Ликовна секција 1 петак пети час петак претчас
Крнетић Данијела Разредна настава 2 четвртак петак пети час четвртак петак претчас
Пелц Шурлан Арлета Разредна настава 2 понедјељак уторак пети час понедјељак уторак претчас
Ђукић Гордана Разредна настава 2 понедјељак уторак пети час понедјељак уторак претчас
Милишић Јасминка  Српски језик 2 четвртак уторак седми час уторак петак претчас
Маглов Биљана  Српски језик 2 понедјељак седми час уторак претчас
Драмска секција сриједа седми час четвртак претчас
Адамовић Дијана  Српски језик 2 сриједа седми час сриједа претчас
четвртак седми час уторак претчас
Предраговић Санела  Српски језик 1 уторак седми час сриједа претчас
Мацура Зорић Гордана Енглески језик 2 четртак сриједа седми час четртак сриједа претчас
Марчета Миладинка Енглески језик 2 понедјељак сриједа седми час понедјељак сриједа претчас
Бојић Амиџић Нада Енглески језик 1 понедјељак шести час понедјељак претчас
Ступар Сандра Њемачки језик 1 петак шести час петак претчас
Пашалић Наташа Њемачки језик 1 четвртак седми час четвртак претчас
Кнежевић Милијана Математика 2 уторак четвртак седми час уторак четвртак претчас
Батинић Божана Математика Физика 2 уторак четвртак седми час уторак четвртак претчас
Грмуша Нада  Математика Физика 2 понедјељак сриједа седми час сриједа четвртак претчас
Зубић Пандуревић Анђа  Математика 2 понедјељак четвртак седми час понедјељак четвртак претчас
Чолић Александара Биологија допунска 1 уторак седми час уторак претчас
Еколошка секција 1 петак седми час петак претчас
Маленчић Татјана  Еколошка секција 1 петак седми час петак претчас
Савић Дајана Хемија  1 сриједа седми час сриједа претчас
Јанковић Павле  Историја 1 понедјељак седми час понедјељак претчас
Историјска секција 1 четвртак седми час четвртак претчас
Јевтић Сибела  Географија 1 понедјељак седми час уторак претчас
Географска секција 1 четвртак седми час четвртак претчас
Адамовић Горанка  Географска секција 2 четвртак понедјељак седми час четвртак понедјељак претчас
Самарџић Ранко  Информатика 2 понедјељак петак седми час понедјељак сриједа претчас
Чабак Наташа  Саобраћајна секција 2 понедјељак петак седми час уторак петак претчас
Антонић Јасна  Велики хор 3 понедјељак уторак сриједа седми час понедјељак уторак сриједа претчас
Мали хор 3 уторак сриједа петак седми час уторак сриједа петак претчас
Миливојевић Славица  Рукометна секција 1 сриједа седми час сриједа претчас
Прва помоћ 1 четвртак седми час четвртак претчас
Стојичић Миленко Кошарка 1 понењдјељак седми час понењдјељак претчас
Слијепчевић Драган Вјеронаука 1 четвртак седми час четвртак претчас