Линкови за јединствени информациони систем Министарства просвјете и културе Републике Српске намјењен ефикасном управљању и развоју савременог образовања:

Eдуис – Ученици
Eдуис – Родитељи
Eдуис – Наставници
Microsoft Teams је неопходан програм за учење на даљину који можете преузети на сљедећим линковима:
Microsoft Teams za računar
Microsoft Teams za Android
Microsoft Teams za IOS


Aplikacija Zoom koristi se u svrhu audio ili video poziva, a može se koristiti preko različitih uređaja: mobitela, kompjutera, laptopa ili tableta.
Zoom za Android
Zoom za IOS
Zoom za računar

ДОДАТНА УПУТСТВА И ЛИТЕРАТУРА НАСТАВНИКА

Наставници у првом разреду
I1 – Драгана Гуњић
I2 – Зорица Бајић
I3 – Драгица Стојановић
I4 – Ранка Бојић
Наставници математике и физике
Милијана Kнежевић (математика)
Мирјана Томић (математика и физика)
Анђа Пандуревић (математика и физика)
Нада Грмуша (математика и физика)
Наставници у другом разреду
II1 – Мирјана Малетић
II2 – Марија Каурин
II3 – Татјана Бараћ
Наставници биологије и хемије
Александра Чолић (биологија)
Татјана Маленчић (биологија)
Милана Божић (хемија)
Наставници у трећем разреду
III1 – Данијела Крнетић
III2 – Арлета Пелц Шурлан
III3 – Гордана Ђукић
Наставници историје и географије
Павле Јанковић (историја)
Сибела Јевтић (географија)
Горанка Адамовић (ист-гео-дем)
Наставници у четвртом разреду
IV1 – Бранислава Ђурић
IV2 – Мирела Чеко
IV3 – Весна Убипарип
Наставника информатике и ТО
Ранко Самарџић (информатика)
Наташа Чабак (техничко образовање)
Nastavnici u petom razredu
V1 – Валентина Мандић
V2 – Милијана Тадић
V3 – Љиљана Црномарковић
V4 – Мирко Милетић
Наставници културно-спортске групе предмета
Јасна Антонић (музичка култура)
Миломирка Kосић (ликовна култура)
Миленко Стојчић (физичко васпитање)
Славица Миливојевић (физичко васпитање)
Наставници српског језика
Јасминка Милишић
Санела Предраговић
Дијана Адамовић Смољановић
Биљана Маглов
Наставници вјеронауке
Милош Kурузовић (православна вјер.)
Драган Слијепчевић (православна вјер.)
Блаженка Ивекић (католичка вјер.)
Наставници страних језика
Гордана Мацура Зорић (енглески ј.)
Миладинка Марчета (енглески ј.)
Зорић Борка (енглески ј.)
Наташа Пашалић Цвијетић (њемачки ј.)
Младен Kелеч (њемачки ј.)
Водитељи продуженог боравка
Борић Радослава
Ракић Валентина
Врућинић Тања