РАСПОРЕД ЧАСОВА ОД 1. ДО 5. ЈУНА

Обавјештење Министарства просвјете и културе о
бесплатном приступу страници
www.rtrs.tv

Презентације средњих школа

Материјали из емитованих школских часова од I до VI разреда
март
април
мај
јун

Материјали из емитованих школских часова од VII до IX разреда
март
април
мај
јун

ПРЕГЛЕД ЕМИТОВАНИХ “ШКОЛСКИХ ЧАСОВА”

пон.уто.сри.чет.пет.
I-VI17.03.18.03.19.03.20.03.
VII-IX17.03.18.03.19.03.20.03.
I-VI23.03.24.03.25.03.26.03.27.03.
VII-IX23.03.24.03.25.03.26.03.27.03.
I-VI30.03.31.03.01.04.02.04.03.04.
VII-IX30.03.31.03.01.04.02.04.03.04.
I-VI06.04.07.04.08.04.09.04.10.04.
VII-IX06.04.07.04.08.04.09.04.10.04.
I-VI13.04.14.04.15.04.16.04.
VII-IX13.04.14.04.15.04.16.04.
I-VI21.04.22.04.23.04.24.04.
VII-IX21.04.22.04.23.04.24.04.
I-VI27.04.28.04.29.04.30.04.
VII-IX27.04.28.04.29.04.30.04.
I-VI04.05.05.05.06.05.07.05.08.05.
VII-IX04.05.05.05.06.05.07.05.08.05.
I-VI11.05.12.05.13.05.14.05.15.05.
VII-IX11.05.12.05.13.05.14.05.15.05.
I-VI18.05.19.05.20.05.21.05.22.05.
VII-IX18.05.19.05.20.05.21.05.22.05.
I-VI25.05.26.05.27.05.28.05.29.05.
VII-IX25.05.26.05.27.05.28.05.29.05.
I-VI01.06.02.06.03.06.04.06.05.06.
VII-VIII01.06.02.06.03.06.04.06.05.06.
I-VI08.06.09.06.10.06.11.06.12.06.
VII-VIII08.06.09.06.10.06.11.06.12.06.

ДОДАТНА УПУТСТВА И МАТЕРИЈАЛИ НАСТАВНИКА

Наставници у првом разреду
I1 – Мирјана Малетић
I2 – Марија Каурин
I3 – Татјана Бараћ
Наставници математике и физике
Милијана Кнежевић (математика)
Мирјана Томић (матем. и физика)
Анђа Зубић Пандуревић (матем. и физика)
Нада Грмуша (матема. и физика)
Наставници у другом разреду
II1 – Данијела Крнетић
II2 – Арлета Пелц Шурлан
II3 – Гордана Ђукић
Наставници биологије и хемије
Александра Чолић (биологија)
Татјана Маленчић (биологија)
Срђан Прерадовић (хемија)
Наставници у трећем разреду
III1 – Драгана Гуњић
III2 – Мирела Чеко
III3 – Драгица Стојановић
Наставници историје и географије
Павле Јанковић (историја)
Сибела Јевтић (географија)
Горанка Адамовић (ист.-гео.-дем.)
Наставници у четвртом разреду
IV1 – Валентина Мандић
IV2 – Милијана Тадић
IV3 – Љиљана Црномарковић
IV4 – Ранка Богић
Наставника информатике и ТО
Ранко Самарџић (информатика)
Наташа Чабак (техничко образовање)
Наставници у петом разреду
V1 – Бранислава Ђурић
V2 – Весна Убипарип
V3 – Зорица Бајић
V4 – Мирко Милетић
Наставници културно-спортске групе предмета
Јасна Антонић (музичка култура)
Миломирка Косић (ликовна култура)
Миленко Стојчић (физичко васпитање)
Славица Миливојевић (физичко васпитање)
Наставници српског језика
Јасминка Милишић
Санела Предраговић
Дијана Адамовић Смољановић
Биљана Маглов
Наставници вјеронауке
Милош Курузовић (православна вјеронаука)
Драган Слијепчевић (православна вјеронаука)
Блаженка Ивекић (католичка вјеронаука)
Наставници страних језика
Гордана Мацура Зорић (енглески језик)
Миладинка Марчета (енглески језик)
Зорић Борка (енглески језик)
Наташа Пашалић Цвијетић (њемачки језик)
Младен Келеч (њемачки језик)
Педагошко психолошка служба
Драгана Граонић Сувајац (педагог)
Маја Радишић Живановић (психолог)